Політика безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину TRIZUB:

гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.
Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі.
Інтернет-магазин забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання надійшов замовлення.
Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки лише щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт в потрібне місце в термін.
Крім усього цього, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, особливих програмах, знижки і бонуси.
У разі якщо у Вас виникнуть будь-які труднощі або ж питання по авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти і ми завжди допоможемо Вам!
Співробітники інтернет магазину ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Загальні положення:

1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є власністю інтернет магазину. Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.
2. На сайті інтернет магазину є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет магазин, не несе жодної відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості та безпека:

1. Інтернет-магазин гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
2. У певних обставинах інтернет-магазин може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде, використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).
3. Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі "Кабінет".
4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет магазин з Вашої згоди може надсилати на вказаний Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.
5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.
6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.
7. Цим Ви підтверджуєте свою згоду для використання Продавцем / або уповноваженою особою Продавця Ваших персональних даних, з метою визначених Статутом Продавця, різними способами, в тому числі шляхом здійснення автоматизованого аналізу персональних даних, а також на їх передачу різними способами, без обмеження терміну дії .

 


Нет товаров

Бесплатная доставка Доставка
0 грн. Всего

Оформить заказ